excavator دانلود آموزش طراحی بولدوزر با SolidWorks

SolidWorks ابزاری است بسیار پیشرفته به منظور طراحی سازه های صنعتی به صورت سه بعدی . با استفاده از SolidWorks می توانید مراجع هندسی ، منحنی ها ، پلان ها با آفست کردن صفحه ، دستگاه مختصات جدید ، منحنی های مارپیچ ، شیب دهی به سطوح و قرینه سازی اشیائ سه بعدی ، چرخش پروفیل حول یک محور و . . . را طراحی نمایید .
پس از انتشار نرم افزار SolidWorks 2012 و فیلم های آموزشی نرم افزار SolidWorks این بار مهندس یار  کتاب آموزش طراحی یک بولدوزر را برای آشنایی هر چه بیشتر علاقه مندان به این نرم افزار محبوب ارائه کرده است. کتاب پیش رو دز قالب PDF در ۷۴ صفحه بصورت گام به گام به طراحی یک بولدوزر پرداخته است . آموزش ساخت بولدوزر در نرم افزار SolidWorks 2006 انجام می شود و تمامی مراحل طراحی بصورت تصویری نمایش داده شده است . با استفاده از کتاب آموزش نرم افزار SolidWorks فوق با بسیاری از نکات طراحی و قسمت های مختلف نرم افزار SolidWorks آشنا خواهید شد و توانایی انجام پروژه های بزرگتر را نیز خواهید داشت . این آموزش مشتمل بر ۳ قسمت می باشد . سرفصل های آموزشی ارائه شده در هر بخش به قرار زیر است :

Tutorial 1A
- Solidworks Infrastructure
- Sketch
- Solid Features
- 2D-Drawing (projected from 3D)
- Auto-Update

Tutorial 1B
- Solid Features
- Surfaces
- Real-time rendering & Material Mapping

Tutorial 1C
- Assembly Design
- Clash Detection & Part Modificationplusone   با رای مثبت خود به این مطلب ، از مهندس یار حمایت کنیددانلود   دانلود مستقیم : آموزش طراحی بولدوزر با SolidWorks


tag  حجم فایل : 5.1 مگابایت

پسورد   پسورد فایل : www.mohandesyar.com

منبع  لینک منبع